Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

diecezji Bielsko-Żywieckiej

Maszeruj… dla ŻYCIA!

Maszeruj… dla ŻYCIA!

11 czerwca ulicami Bielska-Białej przejdzie trzeci Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem: „Każde życie jest bezcenne!”. Jest to przede wszystkim święto rodzin, podczas którego uczestnicy manifestują przywiązanie do wartości rodzinnych i szacunek dla ludzkiego życia.

Program marszu
godz. 14.00 Katedra pw. Św. Mikołaja –> Msza św.plakat 1

godz. 15.00 z placu przed Katedrą uczestnicy marszu wyruszą kolejno ulicami: Cieszyńską na Rynek, ulicami Rynku zgodnie z kierunkiem ruchu, ul. Podcienie, ul. Wzgórze, przez pl. Bolesława Chrobrego, ul. Zygmunta Krasińskiego, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Juliusza Słowackiego).

godz. 16.00-20.00 w parku im. J. Słowackiego oraz w kompleksie sportowym Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej poprowadzi Festyn Rodzinny. Wystąpią dzieci i młodzież z zespołu Włóczykije, a uczniowie z Zespołu Szkół im. ks. prof. J. Tischnera z Ligoty zaprezentują spektakl Życie jest miłością. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Jarmuła Band wykonująca muzykę żydowską z przesłaniem radości, miłości, pokoju i pojednania. Świadectwo o świętości życia wygłosi również rabin Jeff Friedman z Nowego Jorku.