Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

diecezji Bielsko-Żywieckiej

V Festyn Rodzinny w Czańcu

V Festyn Rodzinny w Czańcu

Już w najbliższą niedzielę już po raz piąty odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez czaniecki oddział naszego KSMu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wspaniałym dziele! Z pewnością na festynie nie zabraknie różnorakich atrakcji, każda osoba powinna odnaleźć coś dla siebie.

Najmłodszych zapraszamy do naszego kącika gdzie będzie odbywało się malowanie twarzy i zaplatanie kolorowych warkoczyków. Będzie tez dmuchany zamek. Każdy kto w niedzielne popołudnie lubi przekąsić coś z grilla też będzie mógł to zrobić. Poza tym mamy jeszcze lody i watę cukrową oraz napoje. Zachęcamy do zakupu cegiełek z nagrodami z których pod koniec Festynu wylosowana będzie nagroda główna. Wszystkich zapraszamy do wspólnego wielbienia Boga poprzez taniec uwielbienia. Na rodziny czeka ciekawy turniej. Nie zabraknie również dobrej muzyki którą w tym roku zapewni nam zespół LET HIM RUN i Adam Bubik.

Te i wiele innych ciekawych atrakcji czeka na was na V Rodzinnym Festynie w Czańcu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie facebookowej wydarzenia.

Do zobaczenia! Czekamy właśnie na Ciebie w niedzielę o 17:00 na terenach rekreacyjnych obok kościoła św. Bartłomieja w Czańcu!